INTENCJE MSZALNE:  16. 05. – 23. 05. 2021 r.

ND

8.00 Za + Janusza, Bronisławę, Antoniego, Antoninę, Józefa i Janusza Paliwodów

10.00 Za + r-ców Stanisławę i Władysława Zalewskich, dz-ków Zalewskich i Lewandowskich

12.00 W intencji parafii

16.00 Za + Czesława Sztendur w 3 r. śm. i r-ców Lewandowskich

—————————————————————————————————————

Pn                                                         

18.00 Za + Henryka Czachorowskiego

18.30 Za + Czesława Sas

Wt.    

18.00 Za + r-ców Stanisława i Jadwigę Jastrzębskich, dz-ków Jastrzębskich i Annę Szymańską,

            18.30 Za + r-ców Anielę i Józefa Jabkiewiczów

Śr.

18.00 Za + Annę Piórkowską

            18.30 Za + Krystynę Mierzejewską

Czw.

18.00 Za + Bogdana Kazimierczaka w 20 r. śm.

            18.30 Za + Tadeusza Śluborskiego, Adama i Reginę Śluborskich

Pt.

18.00 Za + Izabelę Wojtalewicz, Martę, Stanisławę i Władysława Wojtalewiczów, Jadwigę i Zygmunta Franciszkiewiczów

            18.30 Za + Józefę Seweryniak

Sb.

17.00 Ślub: Alicja Mierzejewska i Adam Dzięgielewski

            18.00 Za + Jana i Mariannę Józwiak, stryja Jana Józwiaka

            18.30 Za + Józefa Zalewskiego w 30 r. śm.  

ND                  

8.00 Za + r-ców Mariannę i Jana oraz Mariana Wrońskich

10.00 Za + Halinę i Zygmunta Cieślaków i dz-ków Świątkowskich

12.00 ODPUST – ZIELONE ŚWIĄTKI

            O Boże błogosł. i opiekę MB Dobrzykowskiej dla p.Katarzyny z rodziną w 35 r. ur.

16.00 Za + Gerardę Jasińską, Marię Szulińską, Marię Mrozkowiak z okazji Dnia Matki

———————————————————————————-

INTENCJE MSZALNE:  2. 05. – 9. 05. 2021 r.

ND

8.00 Za + Mariannę i Stefana Kwiatkowskich, Stanisławę i Jana Kwiatkowskich

10.00 Za + Bernarda Wiśniewskiego w 30 r. śm.  

12.00 W intencji parafii

16.00 Za + Jana Wawrzyńczaka w 30 r. śm.  

—————————————————————————————————————

Pn                                                         

8.00 Za + Ignacego i Janinę Tarka

10.00 Za + Stanisława Mroza

12.00 W intencji Strażaków

16.00 Za + Tadeusza Sobczaka

Wt.    

18.00 Za + Stanisława Kardas

            18.30 Za + Henryka Czachorowskiego

Śr.

18.00 Za + Władysława i Genowefę Klimek

Czw.

18.00 Za + Stanisława Adamskiego, Feliksa i Anastazję Adamskich, Władysława i Władysławę Kapuścińskich oraz siostrę Irenę Lewandowską

Pt.

17.30 Za + Stanisława Borkowskiego i dz-ków Borkowskich

18.00 Za +  Tadeusza Jakubowskiego w 2 r. śm. i Stanisława Jakubowskiego

            18.30 Za + Stanisława Zalewskiego z racji imienin, Zofię, Stanisława, Katarzynę i Józefa Kołodziejskich

Sb.

18.00 Za + Stanisławę Kwiatkowską, Jana, Mariannę i Stefana Kwiatkowskich

            18.30 Za + Jana i Helenę Durma, brata Czesława Durma w 10 r. śm., dz-ków Józefa i Mariannę Rutkowskich

ND                  

8.00 Za + Antoninę Chojecką w 3 r. śm. oraz Wacława Chojeckiego i Dariusza Rutkowskiego

10.00 Za + Stanisława Cichockiego, Klementynę i Jana Cichockich   

12.00 Uroczystość I Komunii Świętej

16.00 Za + Stanisława Jówiaka i r-ców Szymańskich

——————————————————————————————–

INTENCJE MSZALNE:  21. 02. – 28. 02. 2021 r.

ND

8.00 Za + Lecha Bińkowskiego

10.00 Za + Izabelę Wojtalewicz, Martę, Stanisławę i Władysława Wojtalewiczów, Jadwigę i Zygmunta Franciszkiewiczów

12.00 W intencji parafii

16.00 Za + Helenę Drozdowską w 19 r. śm., R-ców Drozdowskich i Białeckich

—————————————————————————————————————

Pn                                                         

17.00 Za + Stanisława i Ireneusza Strzeleckich

            17.30 Za + Wiesława Wiśniewskiego

Wt.    

17.00 Za + Mieczysława Mierzejewskiego

17.30 Za + Krystynę Jagielską w 5 r. śm. i Józefa Jagielskiego  

Czw.

17.00 Za + Feliksę i Władysława Józwiaków

17.30 Za + Annę Drews

Pt.

16.30 DROGA KRZYŻOWA

17.00 Za +  Sławomira Wiśniewskiego

            17.00 Za + Czesława, Danielę, Annę i Andrzeja Żabków, Krystynę i Włodzimierza Śluborskich

Sb.   

17.00 Za + Czesława Pyszczek

            17.30 Za + Stanisława Sujeckiego

ND                  

8.00 Za + r-ców Helenę, Romana i Zdzisława Garstków

10.00 Za + Jadwigę w 8 r. śm. i Tadeusza Wichrowskich, syna Grzegorza Wichrowskiego i        dz-ków Waszkiewiczów

12.00 W intencji parafii

16.00 Za + Stefana i Selwinę Lis, dz-ków Tarków i Lisów

———————————————————————————

INTENCJE MSZALNE:  14. 02. – 21. 02. 2021 r.

ND

8.00 Za + Jarosława Rutkowskiego w 1 r. śm.

10.00 Za + Walentego Kowalczyka

12.00 W intencji parafii

16.00 Za + Henryka Józwiak w 4 r. śm., Adama i Genowefę Józwiaków

—————————————————————————————————————

Pn                                                         

17.00 Za + Bogumiłę Borkowską w 3 r. śm. i Arkadiusza Borkowskiego

            17.30 Za + Ryszarda Wierzbickiego  

Wt.    

17.00 Za + Czesława Pyszczek

17.30 Za + Tadeusza Krużmanowskiego

ŚRODA POPIELCOWA

10.00 Za + Andrzeja Słowikowskiego

            18.00 Za + Wiesława Wiśniewskiego

Czw.

17.00 Za + Filipa Kaisera  

17.30 Za + Włodzimierza Olewniczaka

Pt.

16.30 DROGA KRZYŻOWA

17.00 Za +  Natalię, Stefana i Jana Kaźmierczaków

            17.00 Za + Mieczysława Mierzejewskiego

Sb.   

17.00 Za + Genowefę Byszewską

            17.30 Za + Zofię Paluszewską i Zbigniewa Paluszewskiego oraz Józefa Machałę

ND                  

8.00 Za + Lecha Bińkowskiego

10.00 Za + Izabelę Wojtalewicz, Martę, Stanisławę i Władysława Wojtalewiczów, Jadwigę i Zygmunta Franciszkiewiczów

12.00 W intencji parafii

16.00 Za + Helenę Drozdowską w 19 r. śm., R-ców Drozdowskich i Białeckich

——————————————————————————————-

INTENCJE MSZALNE:  7. 02. – 14. 02. 2021 r.

ND

8.00 Za + Marię Sasiak

10.00 Za + Czesławę i Jana Paszkiewiczów oraz ich dzieci

12.00 W intencji parafii

16.00 Za + Ryszarda Łyzińskiego w 4 r. śm.

—————————————————————————————————————

Pn                                                         

17.00 Za + Czesława Pyszczek

         17.30 Za + Józefa Kaźmierczaka w 25 r. śm.  

Wt.    

17.00 Za + Mieczysława Mierzejewskiego

17.30 Za + Annę Drews

Czw.

17.00 Za + Filipa Kaisera  

17.30 Za + Sławomira Wiśniewskiego

Pt.

17.00 Za +  Wiesława Wiśniewskiego 

         17.30 Za + Krystynę Rogalską

Sb.   

17.00 Za + Mariannę Jastrzębską, Annę Szymańską i Janinę Blankę Łatyszojc

         17.30 Za + Krystynę Salawerską

ND                  

8.00 Za + Jarosława Rutkowskiego w 1 r. śm.

10.00 Za + Walentego Kowalczyka

12.00 W intencji parafii

16.00 Za + Henryka Józwiak w 4 r. śm., Adama i Genowefę Józwiaków

——————————————————————————————————————

INTENCJE MSZALNE:  31. 01. – 7. 02. 2021 r.

ND

8.00 Za + Rafała Cybarta w 1 r. śm.  

10.00 Za + Irenę Gajewską w 4 r. śm., Aleksandra i Mariannę Kłosińskich

12.00 O Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej Dobrzykowskiej dla Kuby Flejszera w 34 r. urodzin

16.00 Za + Helenę i Ryszarda Kałędkiewicz oraz dz-ków Józwiaków

—————————————————————————————————————

Pn                                                         

17.00 Za + Mariana Jakubowskiego

         17.30 Za + Mieczysława Mierzejewskiego

UROCZYSTOŚĆ OFIAROWANIA PAŃSKIEGOMATKI – MATKI BOŻEJ GROMICZNEJ

Wt.    

17.00 Za + Mariannę Jastrzębską

17.00 Za + Krystynę Rogalską

Czw.

17.00 Za + Teresę Nowakowską

17.30 Za + Lecha Bińkowskiego

Pt.

17.00 Za +  Wiesława Wiśniewskiego  

         17.30 Za + Krystynę Salawerską

Sb.   

17.00 Za + r-ców Halinę i Józefa Cichockich, dz-ków Klementynę i Jana Cichockich oraz      dz-ków Annę i Maksymiliana Zalewskich

         17.30 Za + Kazimierza Bochińskiego

ND                  

8.00 Za + Marię Sasiak

10.00 Za + Czesławę i Jana Paszkiewiczów oraz ich dzieci

12.00 W intencji parafii

16.00 Za + Ryszarda Łyzińskiego w 4 r. śm.

——————————————————————————————————————-

INTENCJE MSZALNE:  24. 01. – 31. 01. 2021 r.

ND

8.00 Za + Mariana Jakubowskiego

10.00 Za + Mariana Frątczaka w 5 r. śm., Bronisławę i Józefa Żakietów, Józefę i Stefana Frątczaków

12.00 Za + Ryszarda Kamińskiego w 24 r. śm.

16.00 Za + Mieczysława Mierzejewskiego

—————————————————————————————————————

Pn                                                         

17.00 Za + Tomasza Michalskiego w 2 r. śm.

         17.30 Za + Józefa Paliwodę

Wt.  

17.00 Za + Stanisława Pińkowskiego w 5 r. śm.

17.30 Za + Genowefę Byszewską

Czw.

17.00 Za + Marią Sasiak

17.30 Za + Krystynę Rogalską

Pt.

17.00 Za +   Kazimierza Bochińskiego

         17.30 Za + Ryszarda Stasiaka

Sb.   

17.00 Za + Wiesława Wiśniewskiego  

         17.30 Za + Krystynę Salawerską

ND                  

8.00 Za + Rafała Cybarta w 1 r. śm.  

10.00 Za + Irenę Gajewską w 4 r. śm., Aleksandra i Mariannę Kłosińskich

12.00 Za + O zdrowie, Boże błogosł. i opiękę MB Dobrzykowskiej dla Jakuba w 34 r. ur.

16.00 Za + Helenę i Ryszarda Kałędkiewicz oraz dz-ków Józwiaków

—————————————————————————————————————-

INTENCJE MSZALNE:  17.01. – 24. 01. 2021 r.

ND

8.00 Za + Jana Kwiatkowskiego w 21 r. śm., Stanisławę Kwiatkowską, Mariannę i Stefana Kwiatkowskich oraz Stanisławę Wrońską

10.00 Za + Wiesława Wiśniewskiego z racji urodzin i dnia dziadka

12.00 W intencji parafii

16.00 Za + Sylwię Sperber

—————————————————————————————————————

Pn                                                          

17.00 Za + Mieczysława Mierzejewskiego

            17.30 Za + Krystynę Salawerską  

Wt.  

17.00 Za + Ryszarda Stasiaka

17.30 Za + Józefa Paliwodę

Czw.

17.00 Za + Włodzimierza Olewniczaka

17.30 Za + Kazimierza Bochińskiego

Pt.

17.00 Za + Czesława Łyzińskiego  

            17.30 Za + Wiesława Wiśniewskiego

Sb.   

17.00 Za + Mariannę Jastrzębską

            17.30 Za + Stanisława Zaleskiego

ND                  

8.00 Za + Mariana Jakubowskiego

10.00 Za + Mariana Frątczaka w 5 r. śm., Bronisławę i Józefa Żakietów, Józefę i Stefana Frątczaków

12.00 Za + Ryszarda Kamińskiego w 24 r. śm.

16.00 Za + Mieczysława Mierzejewskiego

—————————————————————————————————-

INTENCJE MSZALNE:  10.01. – 17. 01. 2021 r.

ND

8.00 Za + Czesława Łyzińskiego

10.00 Za + Irenę i Bolesława Chojeckich, Mariannę i Romana Jarcińskich

12.00 O Boże błogosł., zdrowie i opiekę MB Dobrzykowskiej dla Dagmary w r. urodzin

16.00 Za + Annę Rutkowską, Sabinę Kopczyńską, Stefana Rutkowskiego i dz-ków Śluborskich

—————————————————————————————————————

Pn                                                         

17.00 Za + Marię Sasiak

            17.30 Za + Wiesława Wiśniewskiego

Wt.  

17.00 Za + Krystynę Rogalską

17.30 Za + Krystynę Salawerską  

Czw.

17.00 Za + Czesława Łyzińskiego  

17.30 Za + Stanisława Zaleskiego

Pt.

17.00 Za + Mariannę Jastrzębską

            17.30 Za + Feliksę Zachaj w r. śm., Jana i Józefa Zachaj

Sb.   

17.00 Za + Teresę Nowakowską  

            17.30 Za + Kazimierza Bochińskiego

ND                  

8.00 Za + Jana Kwiatkowskiego w 21 r. śm., Stanisławę Kwiatkowską, Mariannę i Stefana Kwiatkowskich oraz Stanisławę Wrońską

10.00 Za + Wiesława Wiśniewskiego z racji urodzin i dnia dziadka

12.00 W intencji parafii

16.00 Za + Sylwię Sperber

—————————————————————————————————————–

INTENCJE MSZALNE:  3.01. – 10. 01. 2021 r.

ND   

8.00 Za + Andrzeja Fabisiaka  

10.00 Za + dz- ków Genowefę i Andrzeja, r-ców Irenę i Stefana Gątarek

12.00 O Boże błogosł. i opieki MB Dobrzykowskiej dla księdza

16.00 Za + Rafała Cybarta

—————————————————————————————————————

Pn                                                          

17.00 Za + Roberta Zakrzewskiego

            17.30 Za + Andrzeja Słowikowskiego

Wt.  

17.00 Za + Henryka Szymborskiego

17.30 Za + Stanisława Zaleskiego

Śr.                    UROCZYSTOŚĆ  OBJAWIENIA PAŃSKIEGO – TRZECH KRÓLI

8.00 Za + Jana Józwiaka i Reginę w 10 r. śm.

10.00 Za + Halinę i Eugeniusza Osieckich

12.00 Za + Stanisława i Pelagię, Kazimierza i Józefa Wierzbickich

16.00 Za + Jerzego Jabłkiewicza w 3 r. śm., Jacka Chlewińskiego w 2 r. śm. i teściów Jabłkiewiczów

Pt.

17.00 Za Mariana Jakubowskiego

            17.30 Za Mariannę Stańczak

Sb.   

17.00 Za + Leona Mierzejewskiego i Zofię

            17.30 Za + Stefana i Grzegorza Petrykowskich, r-ców Kowalczyków i teściów Petrykowskich

ND                  

8.00 Za + Czesława Łyzińskiego

10.00 Za + Irenę i Bolesława Chojeckich, Mariannę i Romana Jarcińskich

12.00 O Boże błogosł., zdrowie i opiekę MB Dobrzykowskiej dla Dagmary w r. urodzin

16.00 Za + Annę Rutkowską, Sabinę Kopczyńską, Stefana Rutkowskiego i dz-ków Śluborskich

——————————————————————————————————————-

INTENCJE MSZALNE:  27.12. 2020 – 3. 01. 2021 r.

ND 

  8.00 Za + Stanisława Wojdowskiego w 24 r. śm.  

10.00 Za + Jana i Mariannę Strzałkowskich, Henrykę i Henryka Strzałkowkich

12.00 Za + Genowefę Byszewską (int. od pracowników Żłobka Samorządowego w Gąbinie)

16.00 Za + Grzegorza Gadzalińskiego w 4 r. śm., jego r-ców, Grażynę i Bogdana, dz-ka Stefana Józwika

—————————————————————————————————————

Pn                                                          

17.00 Za + Mariana Chmieleckiego

         17.30 Za + Andrzeja Słowikowskiego

Wt.  

17.00 Za + Zofię Petrykowską

17.30 Za + Henryka Szymborskiego

Czw. 17.00 Msza św. dziękczynna za 2020 r.

         17.00 Za + Sylwestra, Bronisławę i Tadeusza Młodziejewskich, Aleksandrę, Zbigniewa, Andrzeja i Piotra Wysibirskich

Pt.                              Uroczystość NMP Bożej Rodzicielki

10.00 Za + Stanisława Cichockiego w 21 r. śm.

12.00 O Boże błogosławieństwo dla matki Stanisławy Cegłowskiej z racji urodzin

16.00 Za + męża Piotra Szynkielewskiego w 5 r. śm.                                                      

Sb.   

17.00 Za + Grzegorza Kowalewskiego w 2 r. śm.

         17.30 Za + Mariannę Jastrzębską  

ND                  

8.00 Za + Andrzeja Fabisiaka  

10.00 Za + dz- ków Genowefę i Andrzeja, r-ców Irenę i Stefana Gątarek

12.00 O Boże błogosł. i opieki MB Dobrzykowskiej dla księdza

16.00 Za + Rafała Cybarta  

INTENCJE MSZALNE:  20.12. – 27. 12. 2020 r.

ND   

8.00 Za + dz-ków Jadwigę i Jana Wawrzyńczaków oraz Janusza Wawrzyńczaka

10.00 Za + Henrykę Maciejewską w 3 r. śm. oraz Stanisława i Stefanię Dembowskich

12.00 W int. Parafii

16.00 Za + Andrzeja Sosnowskiego, Helenę i Kazimierza Szewczyków oraz      dz-ków Szewczyków

—————————————————————————————————————

Pn                                                          

17.00 Za + Henryka Szymborskiego

         17.30 Za + Mariannę Jastrzębską

Wt.  

17.00 Za + Izabelę Wojtalewicz  

17.30 Za + Krystynę Stańczak

Pt.                                                       BOŻE NARODZENIE

Północ – Pasterka

10.00 Za + Zbigniewa Opasińskiego, r-ców Izabelę i Mieczysława Opasińskich oraz Franciszka i Zofię Rogonieckich

12.00 Za + Tadeusza Bujalskiego w 10 r. śm., Dariusza Olkowicza i r-nę Bujalskich

16.00 Za + Tadeusza Wernika w 8 r. śm., Jadwigę Wernik, dz-ków Werników i Szymczaków

17.00 Ślub: Karina Dymek – Piotr Bińkowski

Sb.   

8.00 Za + Marię i Zygmunta Ferenc

10.00 Za + Grzegorza Wichrowskiego, r-ców Wichrowskich, dz-ków Prackich i babcię Mariannę Petrykowską

         12.00 Za + Henryka Wiącek, r-ców Dymków i r-ców Wiącek

         16.00 Za + Krystynę Lewandowską

ND                  

8.00 Za + Stanisława Wojdowskiego w 24 r. śm.  

10.00 Za + Jana i Mariannę Strzałkowskich, Henrykę i Henryka Strzałkowkich

12.00 Za + Genowefę Byszewską (int. od pracowników Żłobka Samorządowego w Gąbinie

16.00 Za + Grzegorza Gadzalińskiego w 4 r. śm., jego r-ców, Grażynę i Bogdana, dz-ka Stefana Józwika

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *